آخرین خبرها
خانه / چند رسانه ای / سخنرانی استاد رائفی پور – تنهایی امام زمان

سخنرانی استاد رائفی پور – تنهایی امام زمان

بسم رب المهدی

 

سخنرانی استاد رائفی پور برای تنهایی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که ایشان مگر غیر از ما چه کسی را دارد که بخواهند برای ایشان کار کنند و برای ایشان زمینه ظهور را فراهم کنند.

باید برای ایشان ناله زد که همان درک کردن و رسیدن به اضطرار است که یعنی درک کنیم که کسی در زندگی مان نیست که باید بیاید و جایش خالی است پس برای آمدنش تلاش کنیم و زمینه آن را فراهم کنیم به مانند آنکه پدرمان را از خانه خود بیرون کرده ایم پس برای برگشتن او و بخشیدن،ما باید تلاش کنیم تا بر گردد و خانه مان با نور وجود او نورانی گردد.

حتما این کلیپ را مشاهده کرده و سعی کنیم به خاطر آقا تلاش کنیم و به خود بیایم و گامی برای ظهور حضرت برداریم.

اگر در جامعه ای که زندگی میکنیم هر کس در صنف خود تلاش کند برای ظهور حجت و در کار خود و زندگی خود حضرت را نیز دخیل بداند هم نان حلال در آورده و در مکان کار خود نیز محیطی و شرایطی را فراهم میکند که رنگ و بوی مهدوی به خود بگیرد.

باید توجه داشت که قبل از فرج کلی،باید فرج شخصی صورت بگیرد یعنی باید خود به آن نقظه برسیم که بتوانیم با حجت ابن الحسن ارتباط داشته باشیم یعنی برای خود فرج را دست یافتنی دانسته و به آن دست پیدا کنیم و بعد از آن زمینه را برای فرج کلی نیز فراهم کنیم و تمام زندگی خود را وقف حضرت بکنبم.

به امید جامعه ای مهدوی صلوات.

 

دانلود            لینک مستقیم                                حجم فایل :۴۳ مگابایت

کانال ما در تلگرام _ مهدویت313

درباره‌ yamahdi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*